Zvani un rezervē: + 371 29325467

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Nomas maksa:

Dienas nomas maksa tiek aprēķināta par 24 stundām. Degviela nomas cenā nav iekļauta.

DROŠĪBAS NAUDA ir sākot no 90 -250 Eur

Personu apliecinoši dokumenti:

Nomniekam jāuzrāda pase un autovadītāja apliecība.

Vadītāja stāžs:

Vadītāja stāžs - 2 gadi. Ja vadītāja stāžs ir mazāks par 2 gadiem, tiek aprēķināts papildus maksājums 8 € dienā.

Papildus vadītājs:

15 € par katru nomas līgumā norādīto autovadītāju.

Auto apdrošināšana:

Iznomājamā automašīna ir apdrošināta pret bojājumiem (CDW), zādzību un laupīšanu (THW), kā arī tai ir spēkā autovadītāja obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise (OCTA).

Vecuma ierobežojums nomniekam:

Nomnieka/vadītāja minimālais vecums 18 gadi.

Auto piegādeun nodošana

Piegāde Rīgā un Rīgas lidostā nomājot vairāk par 3 diennaktīm, bez papildus maksas, mazāk par 3 diennaktīm -piegāde/nodošana līdz 30 EUR. Papildus maksa par automašīnas nodošanu citās Latvijas pilsētās: pēc iepriekšējas vienošanās.Ja auto piegāde/nodošana nepieciešama no plkst 21.00-06.00, tiek iekasēta papildus maksas 15 Eur apmērā.

Papildus aprīkojums:

Bērnu paliknis- nav papildus maksas, bērnu krēsliņš -10 EUR uz visu nomas periodu; Navigācijas iekārta: TomTom- nav papildus maksas

Sodi:

Sods par automašīnas dokumentu vai atslēgu nozaudēšanu ir 300 €. Visi sodi par administratīvo un satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kas veikti automašīnas lietošanas laikā, jāsedz nomniekam.

Soda, par apstāšanās un stāvēšanas pārkāpumiem, noklusēšanas un/vai slēpšanas gadījumā Nomniekam ir jāmaksā līgumsods 120 (viens simts un divdesmit) EUR apmērā, kā arī 15 (piecpadsmit) EUR dienā par katru no pārkāpuma izdarīšanas dienas līdz dienai, kad Iznomātājs no policijas saņem rakstisku brīdinājumu par uzlikto sodu.

Degviela:

Automašīnas tiek nodotas ar pilnu degvielas tvertni. Nododot automašīnu, par trūkstošo degvielu tiek aprēķināts 1.50€ par katru trūkstošo litru.

Automašīnas tīrība:

Automašīna ir jāatgriež atpakaļ tīru. Sods par netīru atgrieztu automašīnu - 25 € ; netīru salonu - 15 €. Par smēķēšanu salonā sods -60 Eur

Teritoriālie ierobežojumi:

Auto lietošanas teritorija - Baltija(Latvija, Lietuva, Igaunija).

Ātruma ierobežojums:

pamatojoties uz KASKO apdrošināšanas noteikumiem, brauksanas ātrums nedrīkst pārsniegt 130 km/h

Mūsu automašīnām nav km ierobežojuma.

Vieglo automašīnu noma RīgaRental- kvalitatīvs serviss un labas cenas.!!!!